Comex

Stopnice klinkierowe

Schody wykonane z klinkieru to nie tylko gwarancja eleganckiego wyglądu, ale również wysokiej trwałości. Dzięki temu materiał ten będzie idealnym wyborem dla osób, które poszukują ponadczasowych i uniwersalnych rozwiązań do aranżacji terenu swojej posesji. Dostępne w naszej ofercie stopnice klinkierowe umożliwiają profesjonalną aranżację schodów wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu prezentują się one solidnie oraz elegancko. Warto więc zastanowić się nad wyborem tego materiału do swojego domu.

Stopnice klinkierowe – zastosowanie

Stopnice klinkierowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych materiałów do wykańczania powierzchni jak płytki ceramiczne, czy płyty betonowe. Dzięki swojej nienagannej prezencji oraz uniwersalności mogą być one wykorzystywane do aranżacji schodów domowych i stopni w przestrzeni publicznej. Na schody z klinkieru chętnie decydują się osoby, które planują wykończenie tarasów, ganków lub wejść do domu, czy altany ogrodowej. Rozwiązanie to sprawdza się jednak również świetnie w przypadku schodów wewnętrznych. Ze względu na swoją wytrzymałość stopnice klinkierowe mogą być wykorzystywane również w urzędach, biurach, przychodniach medycznych, na dworcach i innych instytucjach użyteczności publicznej. Nienaganny wygląd z kolei sprawdza się we wszystkich lokalach gastronomicznych i usługowych, gdzie szczególnie istotne jest zadowolenie klientów oraz estetyka otoczenia.

Stopnice klinkierowe – trwałość

Klinkier od lat słynie ze swojej wytrzymałości, dzięki czemu materiał ten jest chętnie wybierany na elewacje budynków. Nie inaczej jest w przypadku posadzek i schodów, które powinny spełniać swoją funkcję przez długie lata, gwarantując wszystkim użytkownikom bezpieczeństwo. Stopnice klinkierowe są odporne na szkodliwe działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, mróz, czy wiatr. Dzięki temu mogą być bez przeszkód wykorzystywane w ogrodzie, na tarasie oraz na balkonach. Klinkier to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu stopnice po wielu latach użytkowania pozostają w niezmienionym stanie.

Co więcej, stopnice klinkierowe są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy od czasu do czasu przemyć je mopem z wodą i uniwersalnym środkiem myjącym.

stopnice

Poznaj stopnice klinkierowe z naszej oferty

Dostępne w naszej ofercie stopnice klinkierowe to gwarancja najwyższej jakości materiałów w przystępnych cenach. W zależności od potrzeb do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy:

  • Stopnice, płytki i kształtki szkliwione,
  • Stopnice, płytki i kształtki nieszkliwione,
  • Stopnice kątowe,
  • Stopnice  narożne.

Dodatkowo wszystkie stopnice klinkierowe dostępne są w wielu ponadczasowych kolorach, które z łatwością dobierzesz do koloru elewacji budynku lub elementów infrastruktury ogrodowej. W swojej ofercie posiadamy również stopnice ze specjalnymi żłobieniami, które pozwala uniknąć nieszczęśliwych wypadków w deszczowe, śnieżne oraz mroźne dni. Tak kompleksowa oferta sprawia, że w naszym sklepie znajdziesz wszystkie elementy, jakie będą Ci potrzebne do wykończenia lub remontu schodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz zakupów w przystępnych i przyjaznych dla portfela cenach.