Comex

Płyty tarasowe drewnopodobne – ceramiczne

Płytki tarasowe drewnopodobne to niezwykle ważny element podczas aranżacji posesji. Znajdują one szczególne zastosowanie na etapie wykańczania albo remontu tarasu lub balkonu, który będzie miejscem odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki płytom drewnopodobnym wykonanym z solidnej ceramiki zaaranżujesz przytulną przestrzeń wokół domu, basenu lub oczka wodnego. Solidne płyty drewnopodobne z naszej oferty to gwarancja trwałości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Efekt? Możesz cieszyć się przyciągającym spojrzenia i estetycznym obejściem domu przez długie lata!

płyty tarasowe drewnopodobne

Płyty tarasowe drewnopodobne – zastosowanie

Dobrze dobrane płyty tarasowe drewnopodobne to doskonały wybór na etapie wykończenia lub remontu tarasu albo balkonu. Ich ponadczasowa tekstura przywodząca na myśl naturalne drewno to doskonałe rozwiązanie zarówno do nowoczesnych budynków, jak i domów o klasycznej architekturze. Ze względu na swoją uniwersalność płyty doskonale komponują się ze wszystkim kolorami elewacji, co dodatkowo ułatwia aranżację twojej przestrzeni.

W obecnych projektach przeważa prosty i ponadczasowy styl, a nasze płyty mogą z powodzeniem być układane na płaskiej powierzchni tarasów lub balkonów, na schodach, gankach, a nawet na ścianach. W tym przypadku stanowią efektowny element elewacji, który doskonale uzupełnia wygląd całego budynku.

Płyty elewacyjne drewnopodobne – trwałość

Płyty elewacyjne drewnopodobne z naszej oferty zostały wykonane z solidnej ceramiki, która idealnie odnajduje się w warunkach zewnętrznych. Dzięki temu niestraszne będą im zmienne warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, wiatr oraz mróz. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się ponadczasową aranżacją obejścia przez wiele długich lat bez obaw, że może mu zaszkodzić zmienna pogoda. Dodatkowo ich lekko chropowata struktura sprawia, że płyty są przyjazne podczas użytkowania zimą, zapobiegając poślizgnięciom i przykrym wypadkom.

Co więcej, płyta tarasowa drewnopodobna nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również łatwa w utrzymaniu. Dzięki temu jej konserwacja nie zajmuje wiele czasu, a Ty możesz poświęcić go na inne, znacznie przyjemniejsze zajęcia. Wystarczy od czasu do czasu ułożony taras, balkon lub schody przemyć mopem z wodą i uniwersalnym środkiem myjącym.

rodzaje płyt drewnopodobnych

Poznaj płyty tarasowe ceramiczne z naszej oferty

W naszej ofercie znajdziesz płyty tarasowe ceramiczne o wygodnych wymiarach 806 x 400 x 20,5 mm, które świetnie sprawdzają się podczas układania. Z myślą o różnych stylach i kolorystyce budynków przygotowywaliśmy dla Ciebie 4 uniwersalne kolory do wyboru: orzech włoski, srebrny, jawor oraz znacznie ciemniejszy dąb. Tak ponadczasowa kolorystyka sprawia, że z łatwością wybierzesz odcień dopasowany do swojego domu lub mieszkania, a także upodobań. Płyty tarasowe drewnopodobne z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie. Dzięki temu wcale nie musisz rezygnować z eleganckich rozwiązań ze względu na ograniczony budżet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Ceramiczne drewnopodobne płyty tarasowe 80×40 cm

Wspornik regulowany 8 – 15 mm

Wspornik regulowany w zakresie od 8 mm do 15 mm z możliwością zastosowania 3 przedłużek 5 mm, które dają możliwość regulacji podniesienia płyty tarasowej w zakresie od 8 mm do 30 mm. Najlepsze rozwiązanie na rynku, szczególnie przydatne podczas remontów tarasów i balkonów z zastosowaniem tarasów wentylowanych ( podłóg podniesionych ). Wystarczy 28 mm wolnej przestrzeni nad powierzchnią istniejącego tarasu ( balkonu ),  by móc zastosować oferowane przez nas systemy tarasowe z naszym nowym 8 mm wspornikiem STAR.T oraz płytą tarasową grubości 20 mm.