O firmie Comex

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów klinkierowych, od płyt elewacyjnych, podłogowych, schodowych, tarasowych. Produkty tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów polskich, jak i zagranicznych. Nasze produkty docierają do klienta indywidualnego, jak i hurtowego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

  • Płyty wielkoformatowe
  • Cegła klinkierowa, płytki elewacyjne
  • Stopnice klinkierowe
  • Systemy tarasowe
  • Płyty tarasowe drewnopodobne

Spółka BAUSTOFF + METALL POLSKA, utworzona w 1992 roku przez COMEX oraz europejską sieć hurtowni budowlanych BAUSTOFF + METALL GMBH z Wiednia, specjalizuje się w:

sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz, w tym: sufitów podwieszanych, systemów suchej zabudowy, izolacji i chemii budowlanej obsłudze dużych i średnich inwestycji budowlanych, zaopatrywaniu firm wykonawczych, zaopatrywaniu hurtowni budowlanych.
Naszymi Odbiorcami są klienci indywidualni, specjalistyczne firmy wykończania wnętrz oraz hurtownie budowlane i wykonawcy dużych i średnich inwestycji budowlanych. Utrzymywanie przez nas bardzo dużych stanów magazynowych, w szerokim asortymencie, umożliwia nam bardzo szybkie reagowanie na potrzeby Odbiorców i skraca do minimum termin dostawy z wykorzystaniem własnych, specjalistycznych środków transportu.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie stabilnego programu sprzedaży, obejmującego wyroby najwyższej jakości, trwałe, o wyjątkowych walorach estetycznych i bardzo dobrych parametrach użytkowych. Bardzo dobra współpraca z Producentami umożliwia nam sprzedaż po konkurencyjnych i stabilnych cenach.

Współpraca z architektami, szkolenia, doradztwo budowlane, stałe umowy o współpracy, utrzymywanie dużych stanów magazynowych, dostawy towarów na miejsca budowy z mechanicznym rozładunkiem, służą podstawowemu celowi – maksymalnemu zaspokojeniu potrzeb naszych Odbiorców. Cel ten przyświecał nam także, gdy budowaliśmy naszą siedzibę przy ul. Poloneza 93 w Warszawie, do której serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Nasza oferta

Płyty
wielkoformatowe

Płyty wielkoformatowe to rozwiązanie aranżacyjne, które z powodzeniem może zastąpić niewielkie płytki wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Płyty
tarasowe

Nowoczesne systemy tarasowe
to doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek, płyt betonowych, kostki brukowej lub desek tarasowych.

Płytki
klinkierowe

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne to materiał o naturalnym i ponadczasowym stylu, który sprawdza się w wielu sytuacjach.

Stopnice
klinkierowe

Schody wykonane z klinkieru to nie tylko gwarancja eleganckiego wyglądu, ale również wysokiej trwałości.

Bruki
klinkierowe

To niezwykle ważny element podczas aranżacji posesji. Znajdują one szczególne zastosowanie na etapie wykańczania albo remontu tarasu lub balkonu

Comex

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 537 636 795, +48 22 644-95-24, +48 22 648-09-02
E-mail: marcinp@comex.waw.pl, sdorota@comex.waw.pl, comex@comex.waw.pl 

Projektowanie

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 665 111 371

E-mail: paulinak@comex.waw.pl

Baudtoff + Metall Polska
sp. z o.o.

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 22 644-95-11, +48 22 648-09-02
E-mail: dorotas@comex.waw.pl, annap@comex.waw.pl, magdaw@comex.waw.pl
Fax: +48 22 644-95-13

Pracujemy w godzinach

Od Poniedziałku do Piątku
w godzinach 7.00 – 16.00
Sobota i Niedziela: nieczynne

Copyright 2021 Comex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie S P E C T A R.pl