Comex

O firmie

Firma Comex

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów klinkierowych, od płyt elewacyjnych, podłogowych, schodowych, tarasowych. Produkty tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów polskich, jak i zagranicznych. Nasze produkty docierają do klienta indywidualnego, jak i hurtowego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Spółka BAUSTOFF + METALL POLSKA, utworzona w 1992 roku przez COMEX oraz europejską sieć hurtowni budowlanych BAUSTOFF + METALL GMBH z Wiednia, specjalizuje się w:

  • sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz, w tym: sufitów podwieszanych, systemów suchej zabudowy, izolacji i chemii budowlanej
  • obsłudze dużych i średnich inwestycji budowlanych,
  • zaopatrywaniu firm wykonawczych,
  • zaopatrywaniu hurtowni budowlanych.

Naszymi Odbiorcami są klienci indywidualni, specjalistyczne firmy wykończania wnętrz oraz hurtownie budowlane i wykonawcy dużych i średnich inwestycji budowlanych. Utrzymywanie przez nas bardzo dużych stanów magazynowych, w szerokim asortymencie, umożliwia nam bardzo szybkie reagowanie na potrzeby Odbiorców i skraca do minimum termin dostawy z wykorzystaniem własnych, specjalistycznych środków transportu.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie stabilnego programu sprzedaży, obejmującego wyroby najwyższej jakości, trwałe, o wyjątkowych walorach estetycznych i bardzo dobrych parametrach użytkowych. Bardzo dobra współpraca z Producentami umożliwia nam sprzedaż po konkurencyjnych i stabilnych cenach

Współpraca z architektami, szkolenia, doradztwo budowlane, stałe umowy o współpracy, utrzymywanie dużych stanów magazynowych, dostawy towarów na miejsca budowy z mechanicznym rozładunkiem, służą podstawowemu celowi – maksymalnemu zaspokojeniu potrzeb naszych Odbiorców. Cel ten przyświecał nam także, gdy budowaliśmy naszą siedzibę przy ul. Poloneza 93 w Warszawie, do której serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów.