Comex

O firmie

Spółka COMEX, utworzona w 1989 roku, prowadzi działalność gospodarczą w następujących dziedzinach:
  • sprzedaż wyrobów klinkierowych: elewacyjnych, podłogowych, schodowych, tarasowych, ogrodzeniowych, podokiennych, przemysłowych, wykończeniowych oraz ceramicznych  i innych materiałów budowlanych i wykończeniowych,
  • zaopatrywanie hurtowni budowlanych w importowane wyroby klinkierowe
  • eksport wyrobów klinkierowych do Rosji, Ukrainy i Białorusi
  • kompletacja dostaw na prywatne i publiczne inwestycje budowlane,
  • usługi transportowe krajowe i międzynarodowe dla Klientów COMEX i Baustoff + Metall Polska oraz na zlecenie usługodawców.
Spółka BAUSTOFF + METALL POLSKA, utworzona w 1992 roku przez COMEX oraz europejską sieć hurtowni budowlanych BAUSTOFF + METALL GMBH z Wiednia, specjalizuje się w:
  • sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz, w tym: sufitów podwieszanych, systemów suchej zabudowy, izolacji i chemii budowlanej
  • obsłudze dużych i średnich inwestycji budowlanych,
  • zaopatrywaniu firm wykonawczych,
  • zaopatrywaniu hurtowni budowlanych.
Naszymi Odbiorcami są klienci indywidualni, specjalistyczne firmy wykończania wnętrz oraz  hurtownie budowlane i wykonawcy dużych i średnich inwestycji budowlanych. Utrzymywanie przez nas bardzo dużych stanów magazynowych, w szerokim asortymencie, umożliwia nam bardzo szybkie reagowanie na potrzeby Odbiorców i skraca do minimum termin dostawy z wykorzystaniem własnych, specjalistycznych środków transportu. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie stabilnego programu sprzedaży, obejmującego wyroby najwyższej jakości, trwałe, o wyjątkowych walorach estetycznych i bardzo dobrych parametrach użytkowych.Bardzo dobra współpraca z Producentami umożliwia nam sprzedaż po konkurencyjnych i stabilnych cenach. Współpraca z architektami, szkolenia, doradztwo budowlane, stałe umowy o współpracy, utrzymywanie dużych stanów magazynowych, dostawy towarów na miejsca budowy z mechanicznym rozładunkiem, służą podstawowemu celowi – maksymalnemu zaspokojeniu potrzeb naszych Odbiorców. Cel ten przyświecał nam także, gdy budowaliśmy naszą nową siedzibę przy ul. Poloneza 93 w Warszawie, do której serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów.