Zaufaj profesjonalistom

Wykończymy Twoje
wnętrze "pod klucz"

Nie trać czasu i zleć wykończenie swojego wnętrza doświadczonemu zespołowi. Z nami będzie to proste! Sprawdź nasze projekty i zobacz jak może wyglądać Twoje mieszkanie.

paleta
Paleta kolorów
marmur łazienka

Podchodzimy
do projektów
indywidualnie

Każdy klient to dla nas osobna historia, dlatego w naszej firmie stawiamy na unikalne rozwiązania skrojone na miarę. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.

Zaprojektujemy i wykończymy łazienkę

Dobierzemy kolorystykę, materiały. Zaproponujemy armaturę. Wykonamy całość zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zaprojektujemy i wykończymy kuchnię

Praktyczna przestrzeń do gotowania? Nie tylko. Kuchnia to serce domu. Musi być nie tylko funkcjonalna ale też piękna.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wykańczania

Doświadczenie i zaplecze materiałowe. Te dwie rzeczy przemawiają za naszymi usługami. Po pierwsze nasze realizacje tworzone są przez profesjonalnych, doświadczonych architektów. Po drugie sami jesteśmy dystrybutorem materiałów wykończeniowych, a to znaczy, że tak możemy dobrać elementy wystroju aby klient nie musiał czekać na ich sprowadzenie. 

ciemna kuchnia
marmur czarny

Daj się zainspirować

Prezentowane wnętrza są autorstwa naszych architektów wnętrz.

Baza wiedzy

Na temat wykańczania
wiemy wszystko

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz setki realizacji i tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam na określanie nas jako eksperta w dziedzinie płytek, klinkieru i wykańczania wnętrz oraz terenu wokół domu. Skorzystaj z naszej wiedzy i dowiedz się odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli nie znalazłeś wyjaśnienia na swój problem. Napisz do nas. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

Płytki tarasowe drewnopodobne to niezwykle ważny element podczas aranżacji posesji. Znajdują one szczególne zastosowanie na etapie wykańczania albo remontu tarasu lub balkonu, który będzie miejscem odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu.
Schody wykonane z klinkieru to nie tylko gwarancja eleganckiego wyglądu, ale również wysokiej trwałości. Dzięki temu materiał ten będzie idealnym wyborem dla osób, które poszukują ponadczasowych i uniwersalnych rozwiązań do aranżacji terenu swojej posesji.
Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne to materiał o naturalnym i ponadczasowym stylu, który sprawdza się w wielu sytuacjach. Wśród najważniejszych zalet tych produktów należy wymienić wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz skrajne temperatury.
Nowoczesne systemy tarasowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek, płyt betonowych, kostki brukowej lub desek tarasowych. Płyty tarasowe wykonane z gresu ceramicznego swoim wyglądem i trwałością niczym nie ustępują klasycznym rozwiązaniom, a dodatkowo mają wiele zalet.
Nowoczesne płyty wielkoformatowe „MEGA” od włoskiego producenta to prawdziwa rewolucja we współczesnej koncepcji kształtów i harmonii. Płytki podłogowe i ścienne z gresu porcelanowego gwarantują olśniewające doznania estetyczne poprzez ograniczenie liczby połączeń. Efekt?
Schody z klinkieru są ozdobą całej posesji. To niemal stały element elegancko odświeżonego domu lub nowej nieruchomości. Stanowią jednocześnie wizytówkę, jak i zaproszenie do środka. Stąd właśnie wielu inwestorów podejmuje decyzję, by zrobić schody zewnętrzne z klinkieru.

Comex

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 537 636 795, +48 22 644-95-24, +48 22 648-09-02
E-mail: marcinp@comex.waw.pl, sdorota@comex.waw.pl, comex@comex.waw.pl 

Projektowanie

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 665 111 371

E-mail: paulinak@comex.waw.pl

Baudtoff + Metall Polska
sp. z o.o.

Adres: ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa
Telefon: +48 22 644-95-11, +48 22 648-09-02
E-mail: dorotas@comex.waw.pl, annap@comex.waw.pl, magdaw@comex.waw.pl
Fax: +48 22 644-95-13

Pracujemy w godzinach

Od Poniedziałku do Piątku
w godzinach 7.00 – 16.00
Sobota i Niedziela: nieczynne

Copyright 2021 Comex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie S P E C T A R.pl

Zapraszamy do kontaktu

lub zadzwoń do nas 2537 636 795