Comex

Informacje generalne 2020 !

Prezentowane na naszej stronie internetowej produkty są w większości dostępne „od ręki” z naszego magazynu przy ul. Poloneza 93 w Warszawie.  Niektóre artykuły sprowadzane są przez nas na zamówienie.  Okres oczekiwania na nie zależy od dostępności tych towarów u Dostawców oraz od planów produkcyjnych fabryk i waha się od 3 do 28 dni. Informacji na temat dostępności konkretnych produktów udzielają:

– Dorota Saar                  tel.  0 048 22 644 95 24 ; e-mail: sdorota@comex.waw.pl

Na zapytania skierowane do nas pocztą elektroniczną, na w/w adresy e-mail, odpowiadamy w ciągu kilku godzin, dokonując indywidualnej wyceny przesłanego nam zapotrzebowania.

W stałej sprzedaży posiadamy wyroby tylko w pierwszym gatunku. Na specjalne zamówienie możemy sprowadzić produkty poza pierwszym gatunkiem i w cenie negocjowanej z Odbiorcą.

Zakupione u nas towary dowozimy do Klientów ( czasami za niewielką opłatą ) własnymi samochodami. Przy zakupach o niewielkiej wartości, do Klientów spoza Warszawy i jej okolic, wysyłamy towar za pośrednictwem DHL i innych spedytorów.

Zaprezentowane towary nie wyczerpują naszej pełnej oferty handlowej. W przypadku zainteresowania innymi wyrobami prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy !